به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار تاخير اجراي حكم

 

 

قرار تاخير اجراي حكم     

 

 

بسمه تعالي

 

 (قرار دادگاه )

1-   آقاي ..... كه به عنوان معترض ثالث نسبت به حكم شماره .... اين شعبه اعتراض نموده ، الغاي آن را خواستار گرديده ، ضمناً مدعي شده است در صورت اجراي حكم مزبور ضرري متوجه وي مي گردد كه جبران آن در آتيه ممكن نخواهد بود و در جهت اثبات ادعاي خويش نيز اجمالاً توضيح داده كه .... و مستنداتي را نيز ضميمه نموده ، نهايتاً صدور قرار تاخير اجراي حكم معترض عنه را خواستار شده است .

2-   اين دادگاه در جهت توجه به ادعاي معترض ثالث ، مطالب معنونه از سوي وي را بررسي نموده و مستندات ابرازي وي از جمله ..... را نيز ملاحظه كرده و در تطبيق حاصل بررسي ها و ملاحظات فوق با آثار و عوارض اجراي حكم معترض عنه نهايتاً اين نتيجه حاصل شده كه اعتراض معترض ثالث ثابت است كه متعاقباً صدور قرار تاخير اجراي حكم را منوط به توديع مبلغ .... ريال  به عنوان جبران خسارت احتمالي محكوم له حكم  معترض عنه نموده است .

3-   نظر به اينكه متقاضي صدور قرار تاخير اجراي حكم با ارائه قبض سپرده .... كه ضميمه لايحه وي مي باشد وجه مقرر فوق را توديع نموده است و با اين ترتيب موجبات صدور قرار فراهم شده است .

اينك ، دادگاه با اجابت تقاضاي معترض ثالث و مستنداً يه ماده 589 قانون آيين دادرسي مدني سابق (و در حال حاضر ، ماده 424 قانون آيين دادرسي مدني جديد ) قرار تاخير اجراي حكم شماره .... را تا پايان رسيدگي به اعتراض ثالث و صدور حكم قطعي در اين مورد صادر و اعلام مي دارد .

 

 

 

 

رئيس / دادرس  شعبه ...... دادگاه عمومي .....  

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image