به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار تامين خواسته به استناد در معرض تضييع و تفريط بودن خواسته

 

 

 قرار تامين خواسته به استناد در معرض تضييع و تفريط بودن خواسته

 

 

 

بسمه تعالي

 

در خصوص دعوي آقاي / خانم ... (خواهان ) به طرفيت آقاي / خانم ... (خوانده ) به خواسته ...نظر به اين كه خواهان از جهت اين كه خواسته در معرض تضييع و تفريط مي باشد به گواهي گواهان استناد كرده و در جلسه فوق العاده از گواهان استماع شهادت شده بر صدق ادعاي خواهان شهادت داده اند. لذا ، درخواست خواهان موجه به نظر مي رسد و به استناد بند 2 از ماده 225 قانون آيين دادرسي مدني سابق قرار تامين و توقيف معادل مبلغ ... ريال از اموال خوانده صادر و اعلام مي گردد . اين قرار بر طبق مادتين 225و 226 ، قانون آيين دادرسي مدني سابق در ظرف مدت 10 روز پس از ابلاغ قابل اعتراض در اين دادگاه مي باشد . و پس از ابلاغ قابل اجرا است .

 

 

رئيس/ دادرس شعبه.... دادگاه عمومي.....

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image