به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار تامين خواسته

 

 

قرار تامين خواسته  

 

 

 

بسمه تعالي

به تاريخ ... در وقت فوق العاده دادگاه تصدي امضاء كننده ذيل و بدون حضور طرفين تشكيل است و در خصوص درخواست مورد تقاضاي خواهان به شرح آتي اتخاذ تصميم مي نمايد :

 

 

 

(قرار دادگاه )

 

نظر بر اين كه خواهان به استناد يك فقره قرارداد عادي مورخ ... موسوم به بيع نامه / سند تعهد بيع مدعي گرديده شش دانگ يك دستگاه آپارتمان پلاك ثبتي .... فرعي از ... اصلي بخش .... شهرستان ... را به مبلغ ... ريال خريداري كرده و ضمن پرداخت مبلغ ... ريال ملك مذكور را تحويل گرفته و به منظور جلوگيري از نقل و انتقال احتمالي صدور قرار تامين خواسته داير بر توقيف پلاك مذكور را تقاضا نموده است ، دادگاه با ملاحظه اصول اسناد و با توجه به اين كه خسارت احتمالي تعيين شده طبق رسيد بانكي شماره .... مورخ واريز و طي لايحه به دادگاه تقديم شده موجبات صدور قرار فراهم است مستنداً به بند سوم ماده 225 و 241 قانون آيين دادرسي مدني سابق  قرار تامين خواسته (توقيف پلاك فوق ) را صادر و اعلام مي دارد .

مقرر مي دارد دفتر رونوشت قرار حسب ماده 252 قانون آيين دادرسي مدني سابق فوراً جهت توقيف ملك به اداره ثبت محل ارسال ، سپس قرار به طرفين ابلاغ شود .

 

 

رئيس / دادرس شعبه .... دادگاه عمومي .....

 

 

 

 

با تصويب قانون جديد آيين دادرسي مدني در سال 1379، ماده 108 فعلي جايگزين ماده 225 قبلي شده است .

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image