به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار تامين دليل با جلب نظر كارشناس

 

 

قرار تامين دليل با جلب نظر كارشناس

 

 

بسمه تعالي

 

-     نظر به درخواست خواهان (متقاضي )آقاي / خانم .... به طرفيت خوانده آقاي / خانم .... دائر به تامين دليل با جلب نظر كارشناس با توجه به فراهم بودن شرايط و اركان صدور قرار مستنداً به مواد 315 و 319 قانون آيين دادرسي مدني سابق قرار تامين دليل خواهان (متقاضي ) با جلب نظر كارشناس صادر و اعلام مي گردد كه اجراي قرار صادره به عهده آقاي / خانم .... مدير دفتر (كارمند علي البدل ) اين دادگاه محول مي گردد .

 

 

رئيس/ دادرس شعبه .... دادگاه عمومي .....

 

 

نكته :

بديهي است ، اگر موضوع تامين محتاج به نظر كارشناس باشد به قرار مزبور جمله ذيل اضافه مي شود :

(به همين منظور آقاي مهندس .... به قيد قرعه و با دستمزدي به مبلغ .... ريال جهت كارشناسي انتخاب
مي گردد كه پرداخت حق الزحمه كارشناس به عهده متقاضي (خواهان ) مي باشد .

توضيح اينكه :

مواد استنادي تامين دليل عبارت از مواد 315 الي 322 قانون آيين دادرسي مدني سابق و مواد 149 الي 155 قانون آيين دادرسي مدني جديد است .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image