به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار تعيين مدير تركه و تحرير تركه

 

 

قرار تعيين مدير تركه و تحرير تركه

 

 

 

 

بسمه تعالي

 

به تاريخ .... در وقت فوق العاده شعبه .... دادگاه عمومي ... به تصدي امضاء كننده زير تشكيل  است ملاحظه مي شود كه در پرونده كلاسه ... كه در ضميمه پرونده است اداره سرپرستي طي درخواست شماره .... شادروان .... را متوفاي بلاوارث معرفي و به استناد فصل هشتم از باب پنجم قانون امور حسبي درخواست تعيين مدير تركه و تحرير تركه را كرده است ، دادگاه نظر به مراتب فوق الذكر و مستنداً به ماده 322 قانون امور حسبي آقاي .... را به سمت مدير تركه تعيين مي نمايد چون درخواست تحرير تركه نيز شده قرار تحرير تركه را صادر و اعلام مي دارد و آقاي ... كارشناس رسمي دادگستري را براي تقويم اموال منقول با دستمزد ... ريال تعيين مي كند . دفتر فعلاً وقت احتياطي داده شود و به آقاي ... ابلاغ شود كه به عنوان مدير تركه تعيين شده و با اعلام قبولي ظرف يك هفته  هزينه آگهي  موضوع ماده 210 قانون امور حسبي را توديع كند .

 

 

رئيس/ دادرس شعبه ..... دادگاه عمومي.......

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image