به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار توقيف دادرسي به لحاظ فوت خوانده

 

 

قرار توقيف دادرسي به لحاظ فوت خوانده  

 

 

 

بسمه تعالي

 

 

1-   در خصوص دادخواست خواهان از جانب خواهان آقاي / خانم .... به طرفيت خوانده آقاي / خانم .... به خواسته .... نظر به اين كه مامور ابلاغ در ظهر اخطاريه خوانده ، مراتب فوت وي را اعلام نموده است ، علي هذا ، دادگاه مستنداً به ماده 290 قانون آيين دادرسي مدني سابق قرار توقيف دادرسي صادر و اعلام مي نمايد و مستنداً به ماده 297 قانون ياد شده مقرر مي دارد ، دفتر به خواهان اخطار شود نسبت به تعرفه (معرفي )جانشين يا جانشينان متوفي با ذكر آدرس دقيق ايشان اقدام نمايد . پرونده از موجود كسر و بايگاني شود .

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ....دادگاه عمومي ....

 

 

 

توضيح اينكه :

1-   در مورد فوت شدن وكيل يا مجبور شدن آن ، رويه عملي محاكم چنين مي باشد كه در موارد فوق الذكر قرار توقيف دادرسي صادر نمي نمايد . بلكه به اصحاب دعوي يا يكي از طرفين كه وكيل وي فوت يا مجبور شده اخطار مي كنند ، خود در دعوي حاضر شود و يا وكيل ديگري اختيار نمايد .

2-   لازم به ذكر است به جاي مواد 290و 297 قانون آيين دادرسي مدني سابق ، در حال حاضر ، ماده 105 قانون آيين دادرسي دادگاه هاي عمومي و انقلاب در امور مدني مصوب سال 1379 جايگزين شده است .

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image