به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار توقيف عمليات اجرايي (اجراييه )

 

 

قرار توقيف عمليات اجرايي (اجراييه )

 

 

 

بسمه تعالي

 

 

در خصوص دادخواست خوهان ... به طرفيت خوانده ... به خواسته توقيف عمليات اجرايي در خصوص پرونده  كلاسه ... دائر اجراي ثبت منطقه .... به شرح دادخواست تقديمي و اظهارات مندرج در لايحه به تاريخ .... به شماره ... ثبت دفتر دادگاه گرديده ، و نظر به قرارداد اجاره نامه عادي مورخ ... كه صراحتاً به استفاده تجاري / مسكوني از عين مستاجره دارد و حسب اقارير و اظهارات خواهان و خوانده در پرونده پيوست و پاسخ استعلام واصله از شهرداري منطقه ... شهرستان ... كه به شماره ... تاريخ... ثبت دفتر دادگاه گرديده است و نوع استفاده از ملك مورد دعوي را تجاري / مسكوني  دانسته و نظر به ساير دلايل و مدارك و قرائن موجود در پرونده به نظر دادگاه موجب قانوني جهت توقيف و ابطال اجراييه ثبتي موجود نبوده و بنابراين قرار توقيف اجراييه مورخ ... دادگاه ... كان لم يكن و اجراي اجراييه ثبتي فوق الذكر لازم الاجراء اعلام مي گردد .

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ....دادگاه عمومي ....

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image