به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار توقيف عمليات اجرايي (و ابطال اجراييه )

 

 

قرار توقيف عمليات اجرايي (و ابطال اجراييه )

 

 

 

بسمه تعالي

 

 

-          به تاريخ : 09/05/1374

-          پرونده كلاسه : .....

-          شماره دادنامه : ....

-          مرجع رسيدگي :شعبه 124 دادگاه عمومي تهران

-          خواهان :آقاي ...با وكالت ...

-          خوانده بانك ....

-          خواسته : تقاضاي توقيف و ابطال اجراييه

-     گردش كار : خواهان دادخواستي به خواسته فوق به طرفيت خوانده بالا تقديم داشته كه پس از ارجاع اين شعبه و ثبت به كلاسه فوق و جري تشريفات قانوني در وقت مقرر فوق العاده دادگاه به تصدي امضاء كننده زير تشكيل است و با توجه به محتويات پرونده ختم رسيدگي را اعلام و به شرح زير مبادرت به صدور راي مي نمايد :

 

 

(راي دادگاه )

در خصوص دادخواست آقاي ... به طرفيت ... به خواسته تقاضاي توقيف و ابطال اجراييه شماره 7306/3/4 به علت عدم رعايت تشريفات قانوني دادگاه پس از ملاحظه پرونده اجرايي واصله اداره ثبت كه ملحض آن در صورت جلسه 24/04/74 قيد گرديده و مطالبه مستندات دادخواست تقديمي از حيث جلوگيري از ضرر و زيان جبران ناپذير بعدي مستنداً به ماده 5 قانون اصلاح بعضي از مواد قانون ثبت و قانون دفاتر رسمي مصوب 27 شهريور ماه 1322 قرار توقيف عمليات اجرايي صادر و اعلام مي نمايد . در ضمن خواهان خسارت احتمالي را وفق دستور محكمه توديع و ضميمه پرونده نموده است .

 

 

دادرس شعبه 124 دادگاه عمومي تهران

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image