به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار دستور موقت داير بر منع و جلوگيري از نقل و انتقال پلاك ثبتي

 

 

قرار دستور موقت داير بر منع و جلوگيري از نقل و انتقال پلاك ثبتي

 

 

بسمه تعالي

به تاريخ :16/02/1375

پرونده كلاسه : 75/208

شماره دادنامه : 75/243

مرجع رسيدگي : شعبه 123 دادگاه عمومي تهران

(قرار دادگاه )

در خصوص درخواست آقاي .... به طرفيت  آقاي ...داير به رسيدگي فوري و صدور دستور موقت داير بر منع جلوگيري خوانده از نقل و انتقال دو دانگ از شش دانگ پلاك ثبتي .... فرعي از .... اصلي بخش .. تهران تا پايان رسيدگي به دعوي اصلي مطروحه در اين پرونده و صدور حكم نسبت به آن به شرح درخواست تقديمي از توجه به مندرجات درخواست لزوماً اخذ اجازه مخصوص در رسيدگي فوري نسبت به مورد كه تحت شماره 1199/19-23/01/75 صادر و ضميمه پرونده است و با توجه به ايداع خسارت احتمالي معينه از سوي دادگاه و انضام قبض سپرده شماره 50364-12/2/75 و تشخيص فوريت امر دادگاه مستنداً به مواد مذكور در باب دوازدهمين قانون آيين دادرسي مدني سابق و ماده 778 قانون مار الذكر با قبول درخواست مطروحه دستور موقت داير بر منع و جلوگيري خوانده ازنقل و انتقال دو دانگ از شش دانگ پلاك ثبتي .... فرعي از .... اصلي بخش ..... تهران تا پايان رسيدگي و صدور حكم نسبت به اصل دعوي مطروحه در اين دادگاه صادر مي نمايد .

 

 

رئيس شعبه 123 دادگاه عمومي تهران

 

 

 

دادگاه مكرراً ر متن قرار كلمه درخواست را به كار برده است . زيرا تقاضاي صدور دستور موقت درخواست است .

توضيح اينكه :

براي صدور دستور موقت بايد اجازه صدور از جانب رئيس كل دادگستري صادر شود . اين اختيار از سوي وزير دادگستري به رئيس كل محول مي شود ، سپس هر يك از شعبه در موارد لازم كسب مجوز مي نمايند ، در بعضي موارد به تعدادي از شعب اجازه داده مي شد و مادام كه رئيس شعبه تغيير نيافته بود بدون كسب مجوز موردي دستور موقت صادر مي كرد . رويه فعلي موجب اطاله رسيدگي مي شود .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image