به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار رد دادخواست جلب ثالث

 

 

قرار رد دادخواست جلب ثالث

 

 

 

 

 

-          تاريخ : 21/03/1375

-          كلاسه پرونده :74/131/1987

-          شماره دادنامه : 392-31/3/1375

-          مرجع رسيدگي : شعبه 131 دادگاه عمومي تهران

 

 

(قرار دادگاه )

در خصوص دعواي آقاي / خانم ..... عليه آقاي / خانم ... داير به جلب ثالث به دادرسي ، نظر به اين كه به موجب ماده 276 قانون آيين دادرسي مدني (سابق ) خواهان مكلف بوده ظرف سه روز پس از جلسه اول دادرسي ( كه در تاريخ .... برگزار شده ) دادخواست جلب ثالث را تسليم نمايد ، حال آنكه به گواهي دفتر دادگاه مويداً به مندرجات دفتر ثبت عرايض دادگستري دادخواست مزبور از خارج از فرجه قانوني سه روز تسليم شده ، فلذا به استناد ماده مرقوم و به لحاظ ماده 283 همان قانون قرار رد دادخواست جلب ثالث صادر و اعلام مي شود .

قرار صادره ظرف مدت قانوني (بيست روز ) در دادگاه تجديد نظر استان قابل تجديد نظر است .

 

 

 

 

رئيس / شعبه 131 دادگاه عمومي تهران

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image