به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار رد دادخواست خواهان به تقاضاي خوانده به دليل عدم توديع تامين (تبعه خارجي )

 

 

قرار رد دادخواست خواهان به تقاضاي خوانده به دليل عدم توديع تامين (تبعه خارجي )

 

 

 

 

بسمه تعالي

 

در خصوص دعوي خواهان آقاي / خانم .... به طرفيت خوانده آقاي / خانم .... به طرفيت خوانده ......
(تبعه ايراني )نظر به درخواست مدعي عليه (خوانده )مبني بر اخذ تامين راجع به خسارت احتمالي و صدور قرار تامين مورخه .. با توجه به اين كه مدت مقرر جهت توديع تامين منقضي شده و خواهان اقدامي به عمل نياورده است . توجهاً به تقاضاي مدعي عليه مستنداً به ماده 221 قانون آيين دادرسي مدني سابق (در حال حاضر ، ماده 147 قانون آيين دادرسي مدني جديد ) قرار رد دادخواست خواهان صادر و اعلام مي گردد .

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ..... دادگاه عمومي ......

 

 

 

 

توضيح اينكه در مورد ياد شده بايد خواهان دعوي تبعه خارجي و خوانده دعوي تبعه ايراني باشد .  

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image