به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار رد درخواست (دادخواست ) تجديد نظر

 

 

قرار رد درخواست (دادخواست ) تجديد نظر  

 

 

 

بسمه تعالي

 

-          به تاريخ : 30/09/1374

-          كلاسه پرونده : 74/1192

-          شماره دادنامه : 1337

-          مرجع رسيدگي : شعبه سوم دادگاه تجديد نظر استان تهران

-          تجديدنظر خواه : آقاي ....

-          تجديد نظر خوانده : آقاي .....

خواسته : تجديد نظر خواهي از دادنامه 578-11/06/74  صادره از شعبه 12 دادگاه عمومي قم .

گردش كار : تجديد نظر خواه دادخواستي به خواسته فوق تقديم داشته كه به اين شعبه ارجاع و پس از ثبت به كلاسه فوق و تشريفات قانوني مورد رسيدگي واقع و سر انجام در وقت فوق العاده دادگاه تشكيل و با بررسي محتويات پرونده ختم دادرسي را اعلام و به شرح ذيل مبادرت به صدور راي مي نمايد .

 

 

 

(قرار دادگاه )

در خصوص تجديد نظر خواهي آقاي .... به طرفيت آقاي .... نسبت به دادنامه شماره 578 مورخ 11/06/74 صادره از شعبه 12 دادگاه عمومي قم نظر به لايحه اعتراضيه و اوراق پرونده پيوست از آنجا كه دعوي مطروحه نوعاً مالي و خواسته خواهان بدوي با توجه به نظريه هيات كارشناسان منتخب كه مبناي راي مورد اعتراض واقع شده كمتر از يك ميليون ريال است ، بنابراين به لحاظ قطعيت راي منظور مستنداً به ماده 19 قانون تشكيل دادگاه هاي عمومي و انقلاب قرار رد درخواست تجديد نظر صادر و اعلام مي شود . اين قرار قطعي است .

 

 

 

 

رئيس شعبه سوم دادگاه تجديد نظر استان تهران

مستشار دادگاه

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image