به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار رد درخواست دستور موقت (به لحاظ فراهم نبودن شرايط )

 

 

 قرار رد درخواست دستور موقت (به لحاظ فراهم نبودن شرايط )

 

 

بسمه تعالي

در خصوص دعوي آقاي / خانم .....(خواهان ) به طرفيت آقاي / خانم ....(خوانده ) به خواسته .... دادگاه نظر به محتويات پرونده با توجه به اين كه به نظر دادگاه فوريت دعوي خواهان محرز و مسلم نبوده ، مضافاً و با فرض اينكه خطري خواهان را تهديد نمايد ، جبران آن در آينده غير ممكن و متعذر نمي باشد ، لذا موجبات رسيدگي فوري فراهم نمي باشد . همچنين با عنايت به محتويات پرونده چون رسيدگي فوري فراهم نمي باشد . همچنين با عنايت به محتويات پرونده چون رسيدگي فوري در دعوي مطروحه ملازمه با ورود در ماهيت دعوي را ندارد . حال آنكه دادرسي فوري دادرس حق رسيدگي به ماهيت امر را نخواهد داشت . بناء علي هذا ، به نظر دادگاه درخواست خواهان مبني بر رسيدگي فوري و صدور دستور موقت به لحاظ فراهم نبودن شرايط غير از ثابت تشخيص و رد مي گردد .

 

رئيس / دادرس شعبه..... دادگاه عمومي ........

 

توضيح اينكه :

مواد استنادي براي دستور موقت يا دادرسي فوري عبارت از مواد 770 الي 788 قانون آيين دادرسي مدني سابق (مواد 310 تا 325 قانون جديد آيين دادرسي مدني) و نيز ماده 14 قانون جلوگيري از تصرف عدواني مصوب سال 1353 است .

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image