به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار رد دعوي به دليل عدم حضور در اجراي قرار تحقيق و معاينه محلي و عدم تهيه وسيله اجراي قرار

 

 

قرار رد دعوي به دليل عدم حضور در اجراي قرار تحقيق و معاينه محلي و عدم تهيه وسيله اجراي قرار    

 

 

 

 

بسمه تعالي

-          به تاريخ : 05/08/1368

-          كلاسه پرونده : 65/285

-          شماره دادنامه : 275

-          مرجع رسيدگي : شعبه 24 دادگاه حقوقي يك تهران

-          خواهان : آقاي ...

-          خوانده : آقاي .....

-          خواسته : الزام به تنظيم سند و انتقال آپارتمان

 

گردش كار : خواهان دادخواستي به خواسته فوق به طرفيت خوانده به دادگاه هاي حقوقي يك تهران تقديم داشته كه به اين شعبه ارجاع و پس از ثبت به كلاسه فوق و جري تشريفات قانوني دفتري در موعد مقرر شعبه 24 دادگاه حقوقي يك تهران به تصدي دادرسان امضاء كننده زير تشكيل است ، دادگاه پس از بررسي پرونده و مشاور ختم دادرسي را اعلام و به شرح زير مبادرت به صدور راي مي نمايد .

 

 

(راي دادگاه )

نظر به اين كه خواهان آقاي .... در جلسه اي كه به منظور اجراي قرار تحقيق و معاينه محلي تشكيل گرديده حضور نيافته و وسيله اجراي قرار را فراهم نساخته و بدون انجام تحقيق از مطلعين محلي رسيدگي به وضعيت اختلاف طرفين و موضوع دعوي و چگونگي انجام معامله خانه مورد ادعا و نحوه مذاكرات اصحاب دعوي و كم و  كيف آن عملاً مقدور نيست ، علي هذا ضمن خروج معاينه محلي از عداد دلايل خواهان قرار رد دعوي اقامه شده صادر و اعلام مي گردد .

 

 

 

رئيس شعبه چهارم دادگاه حقوقي يك

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image