به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار رد دعوي به علت غير ثابت تشخيص دادن آن

 

 

قرار رد دعوي به علت  غير ثابت تشخيص دادن آن   

 

 

 

 

بسمه تعالي

 

 

به تاريخ ......... در وقت ..... دادگاه عمومي شعبه .. شهرستان ..... به تصدي امضاء كننده ذيل تشكيل است . پرونده كلاسه ....... تحت نظر است . دادگاه با توجه به اوراق و محتويات پرونده با اعلام ختم رسيدگي به شرح آتي مبادرت به صدور قرار مي نمايد :

 

 

(راي دادگاه )

 

در خصوص دادخواست خواهان آقاي / خانم ....... فرزند .......... به طرفيت خوانده اداره ثبت احوال شهرستان ........ به خواسته صدور حكم بر الزام خوانده به تغيير تاريخ تولدش از سال .... به سال ... نظر به اين كه حسب ماده واحده قانون حفظ و اعتبار اسناد سجلي و جلوگيري از تزلزل آنها مصوب 02/11/1367 تغيير تاريخ تولد اشخاص ممنوع شده است ، لذا دعوي مطروحه غير از ثابت تشخيص و مردود اعلام مي گردد . راي صادره حضوري و وفق مقررات قابل تجديد نظر است .

 

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ...... دادگاه عمومي

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image