به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار رد دعوي به علت فقدان سمت خواهان

 

 

قرار رد دعوي به علت  فقدان سمت خواهان    

 

 

 

 

بسمه تعالي

 

 

 

در خصوص دادخواست خواهان آقاي / خانم ....... فرزند .......... به طرفيت خوانده آقاي / خانم .... به خواسته ....نظر  به اينكه خوانده دعوي ايراد به سمت خواهان (به واسطه محرز نبودن وكالت يا ولايت يا قيوميت ) نموده است و فقدان سمت خواهان به نظر دادگاه محرز و مسلم مي باشد . (مثلاً كسي به عنوان نمايندگي اقامه دعوي نموده از قبيل وكالت يا ولايت يا قيومت و .... و سمت او محرز و مسلم نباشد )لذا ،دادگاه توجهاً به محتويات پرونده مستنداً به بند 2 ماده 198 قانون آيين دادرسي مدني سابق (و در حال حاضر ، ماده 84 قانون آيين دادرسي دادگاه هاي عمومي و انقلاب در امور مدني مصوب سال 1379 و شق 5 آن ماده ) قرار دعوي به علت فقدان سمت خواهان صادر و اعلام مي نمايد .

 

 

رئيس / دادرس شعبه ...... دادگاه عمومي

 

 

 

 

 

ماده 84 قانون آيين دادرسي مدني جديد :

ماده 84 – در موارد زير خوانده مي تواند ضمن پاسخ به ماهيت دعوا ايراد كند :

1-....

2-....

3-...

4-....

5-كسي كه به عنوان نمايندگي اقامه دعوي كرده از قبيل وكالت يا ولايت يا قيوميت و سمت او محرز نباشد .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image