به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار رد دعوي به لحاظ عدم اهليت قانوني خواهان

 

 

قرار رد دعوي به لحاظ عدم اهليت قانوني خواهان  

 

 

 

 

بسمه تعالي

 

 

در خصوص دعوي  خواهان آقاي / خانم .... به طرفيت خوانده آقاي / خانم .... به خواسته .... نظر به اين كه خوانده دعوي به موجب لايحه ثبت شده به شماره ..... به اهليت قانوني خواهان ايراد نموده و دادگاه توجهاً به بررسي اوراق و محتويات پرونده ايراد خوانده را وارد تشخيص داده و به لحاظ عدم اهليت قانوني خواهان (از قبيل صغير بودن ، غير رشيد بودن ، مجنون بودن ، يا ممنوع التصرف بودن در اموال خود به واسطه ورشكستگي ) به استناد بند اول ماده 198 قانون آيين دادرسي مدني سابق قرار رد دعوي خواهان صادر و اعلام مي نمايد .

 

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ...... دادگاه عمومي

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image