به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار رسيدگي به جعليت سند

 

 

قرار رسيدگي به جعليت سند  

 

 

 

بسمه تعالي

 

(قرار دادگاه )

دادگاه نظر به اينكه در موعد قانوني مقرر در ماده 377 قانون آيين دادرسي مدني سابق از جانب .... نسبت به سند .... ارائه شده از سوي ... ادعاي جعل شده و در جهت اثبات اين ادعا با رعايت مواد 379و 393 همان قانون به 1- نظريه كارشناس 2- شهادت شهود ، گواهي گواهان (يا مطلعين )3- تطبيق مفاد سند با اسناد و دلايل ديگر استناد گرديده است . لذا ، قرار رسيدگي به جعليت سند مزبور صادر و اعلام مي گردد و در اجراي تكاليف مقرر در ماده 380 قانون فوق الذكر مقرر مي دارد ، دفتر 1- وقت احتياطي تعيين نمايد .
 2- دعوي جعل و دلايل آن به استناد كننده سند ابلاغ و اخطار شود در صورتي كه به استفاده از سند باقي است ظرف مدت يك هفته اصل سند موضوع ادعاي جعل را به دفتر اين دادگاه تسليم و به ادعاي مزبور نيز پاسخ دهد والا سند مزبور از عداد دلايل وي خارج خواهد شد . 3- در صورت وصول سند فوراً به نظر دادگاه رسانيده شود تا دستور مهر و موم آن صادر و سپس عند المورد مبادرت به صدور قرار 1- كارشناسي
2- استماع شهادت شهود 3- تحقيق محلي گرديده و يا دستور تعيين وقت براي تطبيق مفاد سند با اسناد و دلايل ديگر داده شود .

 

 

 

رئيس شعبه .... دادگاه عمومي ....

 

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image