به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار رسيدگي به صحت و اصالت سند ابرازي با توجه به انكار خوانده

 

 

قرار رسيدگي به صحت و اصالت سند ابرازي با توجه به انكار خوانده

 

 

 

بسمه تعالي

 

در خصوص دعوي آقاي / خانم ....( خواهان ) ... به طرفيت آقاي / خانم ...(خوانده ) و به خواسته ... نظر به اين كه خوانده دعوي اظهار مي دارد ( اثر انگشت ، امضاء ، مهر و خط ) ذيل سند ابرازي از جانب خواهان متعلق به وي نمي باشد و آن را انكار مي نمايد . بناء علي هذا ، با توجه به اين كه رسيدگي به اعتبار سند مزبور در خصوص انكار خوانده نسبت به انتساب آن به خود در تصميم دادگاه موثر و ضروري است ، بنابراين قرار رسيدگي به اعتبار و صحت و اصالت سند ابرازي صادر و اعلام مي گردد به همين جهت
 آقاي / خانم ... به عنوان كارشناس خط تعيين تا ضمن استكتاب از مشار اليه و تطبيق امضاء وي با امضاهاي مسلم الصدور وي و اعلام نظر مستدل و مشروح خود حداكثر ظرف بيست روز پس از ابلاغ اقدام نمايد .

 

 

رئيس شعبه .... دادگاه عمومي ....

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image