به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار رسيدگي به صحت و اصالت سند مدركيه دعوي با توجه به ادعاي جعليت خوانده

 

 

قرار رسيدگي به صحت و اصالت سند مدركيه دعوي با توجه به ادعاي جعليت خوانده   

 

 

 

بسمه تعالي

 

در خصوص دعوي آقاي / خانم ....... به طرفيت آقاي / خانم ... و به خواسته ... نظر به اين كه خوانده دعوي بدون ارائه مدرك و دليل مثبت ادعايش ، مدعي جعليت سند ابرازي ديگري است ، علي هذا بنا بر تجويز ماده 379 قانون آيين دادرسي مدني سابق (و در حال حاضر ، ماده 219 جديد ) ادعاي خوانده مبني بر جعليت سند بلا اثر بوده ، قرار رسيدگي به صحت و اصالت سند مدركيه دعوي صادر و اعلام مي گردد . دادگاه با بررسي محتويات و اوراق پرونده ختم دادرسي را اعلام و به شرح آتي مبادرت به انشاء راي مي نمايد .

 

 

رئيس شعبه .... دادگاه عمومي ....

 

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image