به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار رسيدگي توامان به علت ورود ثالث

 

 

قرار رسيدگي توامان به علت ورود ثالث

 

 

 

بسمه تعالي

 

به تاريخ ... در وقت ..... دادگاه عمومي شعبه ... شهرستان .... به تصدي امضاء كنندگان ذيل تشكيل است . پرونده كلاسه .... تحت نظر است . دادگاه پس از بررسي اوراق و محتويات پرونده با اعلام ختم رسيدگي به شرح آتي مبادرت به صدور قرار مي نمايد :

 

(قراردادگاه )

 

در خصوص دعوي مطروحه از جانب خواهان .... عليه .... به عنوان وارد ثالث در دعوي مطروحه از جانب .... عليه ... به خواسته ... نظر به اين كه منشاء هر دو دعوي يكي است(يا هر دو دعوي ارتباط كامل با هم دارند ) دادگاه قرار رسيدگي توامان صادر و اعلام مي نمايد و مقرر مي دارد دفتر :

1-      وقت قبلي ابطال گردد .

2-      وقت جديدي براي هر دو پرونده تعيين گردد .

3-      نسخ ديگر دادخواست وارد ثالث و ضمائم آن  به مدعي و مدعي عليه ابلاغ گردد .

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ....دادگاه عمومي ....

 

 

 

توضيح اينكه :

وارد ثالث به دو جهت در دعوي وارد مي شود .

1-     براي خودش حق مستقلي قائل است

2-     خود را ذينفع در محق شدن يكي از طرفين دعوي بداند .

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image