به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار رفع مهر و موم تركه

 

 

قرار رفع مهر و موم تركه

 

 

 

 

بسمه تعالي

 

به تاريخ .... در وقت فوق العاده شعبه .... دادگاه حقوقي 2 ... تشكيل است با بررسي اوراق پرونده ملاحظه مي شود كه خانم  ...درخواستي به خواسته رفع مهر و موم اموال مهر و موم شده در پرونده كلاسه ..... اين شعبه تقديم و به استناد پرونده مذكور درخواست رفع مهر و موم اموال مهر و موم شده را كرده است .

بنابراين به شرح زير قرار رفع مهر و موم صادر مي شود .

 

(قرار دادگاه )

 

نظر به درخواست خواهان و مدارك پيوست آن و مستنداً به مواد 194، 196، 202 قانون امر حسبي قرار رفع مهر و موم از اموال مرحوم .... را صادر و اعلام مي دارد .

 

 

رئيس دادگاه .......

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image