به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار سقوط دعوي به دليل عدم توديع دستمزد كارشناس در موعد مقرر قانوني

 

 

قرار سقوط دعوي به دليل عدم توديع دستمزد كارشناس در موعد مقرر قانوني  

 

 

 

 

بسمه تعالي

 

 

در خصوص دعوي تجديد نظر خواهي آقاي / خانم ... به طرفيت تجديد نظر خوانده آقاي / خانم .....به خواسته ... نظر به اينكه علي رغم ابلاغ و استحضار تجديد نظر خواه از توديع دستمزد كارشناس در موعد مقرر قانوني امتناع نموده است ، لذا مستنداً به قسمت اخير ماده 459 قانون آيين دادرسي مدني سابق ريال قرار سقوط دعوي نامبرده صادر و اعلام مي گردد .

 

 

 

 

رئيس  شعبه ....دادگاه تجديد نظر استان....

مستشار شعبه .....دادگاه تجديد نظر استان ....

 

 

 

 

 

 

 

توضيح اينكه :

مطابق قسمت اخير ماده 459 قانون آيين دادرسي مدني سابق چنانچه در مرحله تجديد نظر ، تجديد نظر خواه در موعد مقرر دستمزد كارشناس را توديع ننمايد ، قرار سقوط دعوي صادر مي گردد . ولي اگر در مرحله بدوي باشد قرار ابطال دادخواست صادر خواهد شد .

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image