به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار سقوط دعوي به لحاظ استرداد دعوي به طور كلي توسط خواهان

 

 

قرار سقوط دعوي به لحاظ استرداد دعوي به طور كلي توسط خواهان

 

 

 

 

بسمه تعالي

 

 

در خصوص دعوي خواهان آقاي / خانم ..... به طرفيت خوانده آقاي / خانم ... به خواسته .... نظر به اين كه خواهان به موجب  لايحه شماره .... مورخ ... كه به شماره .... ثبت دفتر دادگاه گرديده است ، دعوي مطروحه خود را به طور كلي مسترد داشته است ، لذا مستنداً به قسمت پاياني ماده 298 قانون آيين دادرسي مدني سابق قرار سقوط دعوي خواهان صادر و اعلام مي گردد . قرار صادره وفق مقررات قابل تجديد نظر در دادگاه تجديد نظر استان مي باشد .

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ....دادگاه عمومي ....

 

 

 

 

 

 

توضيح اينكه :

موارد استنادي براي سقوط دعوي عبارت از مواد 298 (سمت اخير ماده ) ، 441(قسمت پاياني ماده ) و ماده 459 قانون آيين دادرسي مدني سابق و ماده 107 قانون جديد و نيز مواد 18 و 18 مكرر قانون ثبت است .

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image