به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار عدم استماع دعوي به لحاظ عدم واخواست در مهلت مقرر قانوني

 

 

قرار عدم استماع دعوي به لحاظ عدم واخواست در مهلت مقرر قانوني      

 

 

بسمه تعالي

 

 

در خصوص دعوي خواهان آقاي / خانم .... به طرفيت خوانده آقاي / خانم ... ظهر نويس سفته شماره ... به شرح دادخواست تقديمي نظر به اين كه نسبت به سفته مورد ادعا از طرف خواهان واخواست در مهلت مقرر قانوني به عمل نيامده و اشتغال ذمه خوانده نيز محرز نمي باشد ، لذا قرار عدم استماع دعوي خواهان (به لحاظ عدم واخواست در مهلت مقرر قانوني ) نسبت به ظهر نويس صادر و اعلام مي گردد .

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ....دادگاه عمومي ....

 

 

 

توضيح اينكه :

در خصوص مورد ياد شده يعني طرح دعوي عليه ظهر نويس سفته يا چك ممكن است قرار رد دعوي نيز صادر شود .

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image