به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار عدم صلاحيت به اعتبار صلاحيت شعبه تحقيق اوقاف در رسيدگي به درخواست توليت

 

 

قرار عدم صلاحيت به اعتبار صلاحيت شعبه تحقيق اوقاف در رسيدگي به درخواست توليت     

 

 

بسمه تعالي

 

 

در خصوص دعوي آقاي / خانم ..... به طرفيت اداره اوقاف شهرستان ........... به خواسته صدور حكم بر توليت وي نسبت به موقوفه .......... نظر به اين كه تشخيص متولي موقوفه اي كه منصوص التوليه نيست ، طبق ماده 14 قانون حج و اوقاف و امور خيريه مصوب سال 1363 با شعب تحقيق اوقاف مي باشد و طبق تبصره ماده 15 قانون مزبور اعتراض ذينفع به نظر شعبه تحقيق قابل طرح در آن دادگاه خواهد بود ، لذا قرار عدم صلاحيت اين دادگاه به اعتبار صلاحيت و شايستگي شعبه تحقيق اوقاف در رسيدگي به درخواست توليت ............. نسبت به موقوفه .... صادر و اعلام مي گردد .

پرونده در اجراي ماده 16 قانون اصلاح پاره اي قوانين دادگستري به ديوان عالي كشور ارسال مي گردد .

 

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ..... دادگاه عمومي ....

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image