به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار عدم صلاحيت به اعتبار صلاحيت مرجع اداري (اداره ثبت اسناد و املاك )

 

 

قرار عدم صلاحيت به اعتبار صلاحيت مرجع اداري (اداره ثبت اسناد و املاك )  

 

 

بسمه تعالي

 

 

به تاريخ .......... در وقت فوق العاده پرونده كلاسه ......... شعبه ......... دادگاه عمومي شهرستان ....... تحت نظر است . با ملاحظه محتويات پرونده و اعلام ختم رسيدگي به شرح ذيل مبادرت به اصدار راي
مي نمايد .

(راي دادگاه )

 

در خصوص خواسته خواهان آقاي .......... به طرفيت خوانده دعوي ......... دائر بر الزام به رفع اشتباه شماره پلاك ملك مسكوني از 61/66 به 60/661 با توجه به اين كه خواهان مدعي است كه صرفاً تقاضاي رفع اشتباه شماره پلاك سند را دارد و علي الظاهر در حدود رقبات مذكور اختلافي وجود ندارد و از سال 51 تا كنون خوانده در ملك مورد خريداري سكونت و تصرف دارد . لذا مستنداً به ماده 25 قانون ثبت اسناد و املاك مصوب 26 اسفند سال 1310 (بند 6) قرار عدم صلاحيت به شايستگي هيات نظارت مستقر در اداره ثبت اسناد و املاك شهرستان ........ صادر و اعلام مي دارد و مقرر است دفتر پرونده در اجراي ماده 16 قانون اصلاح پاره اي از قوانين دادگستري به ديوان محترم عالي كشور با حفظ سابقه ارسال گردد .

 

 

رئيس / دادرس شعبه ..... دادگاه عمومي ....

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image