به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار عدم صلاحيت به اعتبار صلاحيت هيات تشخيص و حل اختلاف كار راجع به دستمزد

 

 

قرار عدم صلاحيت به اعتبار صلاحيت هيات تشخيص و حل اختلاف كار راجع به دستمزد    

 

 

بسمه تعالي

 

 

در خصوص دعوي آقاي / خانم ..... (خواهان ) به طرفيت ........... (خوانده ) به خواسته مطالبه مبلغ ....... ريال بابت دستمزد كار انجام شده وفق قرارداد مورخ ........... ، نظر به اين كه مورد مشمول قانون كار و از مصاديق اختلاف مندرج در مواد 157و 158و 160 قانون كار مصوب 29/08/1369
مي باشد و با عنايت به ملاك راي وحدت رويه شماره 507 مورخ 15/10/1366 هيات عمومي ديوان عالي كشور ، قرار عدم صلاحيت اين دادگاه به اعتبار صلاحيت و شايستگي مراجع تشخيص حل اختلاف مندرج در قانون كار صادر مي شود . مقرر است دفتر پرونده در اجراي ماده 16 قانون اصلاح پاره اي از قوانين دادگستري به ديوان عالي كشور ارسال گردد .

 

 

رئيس / دادرس شعبه ..... دادگاه عمومي ....

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image