به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار عدم صلاحيت محلي (قرار دادگاه اول )

 

 

قرار عدم صلاحيت محلي (قرار دادگاه اول )     

 

 

بسمه تعالي

 

 

به تاريخ ......... و در وقت فوق العاده شعبه پنج محاكم عمومي شهرري به تصدي اينجانب امضاء كننده ذيل تشكيل است و پرونده امر تحت نظر قرارداد ملاحظه مي گردد خواهان دعوي اصلي خانم مهوش ... لايحه اي تقديم داشته كه به شماره 1492   ، 10/07/76 ثبت دفتر دادگاه گرديده و طي آن اعلام داشته كه چون محل وقوع ملك مورد دعوي به نشاني ميدان شوش – خيابان صابونيان مي باشد ، تقاضاي ارجاع پرونده به مجتمع قضايي بعثت را نموده است كه دادگاه ضمن بررسي اوراق محتويات پرونده ختم رسيدگي را اعلام و به شرح آتي مبادرت به اصدار راي مي نمايد :

 

 

(راي دادگاه )

 

در خصوص دعوي خانم مهوش ....... با وكالت آقاي ناصر ......... به طرفيت آقايان :1- حسين .....2- نصر الله ...... مبني بر خلع يد خواندگان از يك باب انباري متعلق به خواهان واقع در ميدان شوش  خيابان صابونيان و با احتساب ضرر و زيان وارده و همچنين در خصوص  دعوي وارد آقايان غلامحسين ..... و حسين .....و خير الله .....به طرفيت خانم مهوش ......نظر به اينكه محل وقوع ملك متنازع فيه در ميدان شوش قرار داشته كه حتي در زمان تقديم دادخواست اصلي دادگستري شهرستان ري صالح به رسيدگي به موضوع معلوم نبوده و لذا با عنايت به ماده 23 قانون آيين دادرسي مدني (سابق ) كه دعاوي راجعه به غير منقول را در صلاحيت دادگاه هاي عمومي و انقلاب قرار عدم صلاحيت به اعتبار و شايستگي رسيدگي به موضوع فوق الذكر در مجتمع قضايي بعثت تهران صادر و اعلام مي گردد كه پرونده و مستندات نيزبه تبع پرونده اصلي به ضميمه به مرجع مذكور ارسال خواهد شد . مقرر است دفتر ضمن ابلاغ رونوشتي از قرار صادره پرونده از آمار كسر عيناً به مجتمع قضايي بعثت ارسال گردد .

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه 5 دادگاه عمومي شهر ري

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image