به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار عدم صلاحيت محلي (قرار دادگاه دوم )

 

 

قرار عدم صلاحيت محلي (قرار دادگاه دوم )     

 

 

بسمه تعالي

 

 

به تاريخ ......... و در وقت فوق العاده شعبه140 دادگاه عمومي تهران به تصدي امضاء كنندگان ذيل تشكيل و پرونده ها تحت نظر مي باشند با بررسي محتويات آنها ختم رسيدگي اعلام و به شرح آتي مبادرت به صدور راي مي نمايد :

 

(راي دادگاه )

 

در خصوص دعوي خانم مهوش ....... با وكالت آقاي ناصر ......... به طرفيت آقايان :1- حسين .....
2- نصر الله ...... مبني بر خلع يد از يك باب انباري و همچنين دعوي وارد ثالث با وكالت آقاي حسين ... عليه بانو مهوش ...... كه با صدور قرار عدم صلاحيت طي دادنامه 1143-1141-22/07/76 از سوي شعبه پنجم دادگاه عمومي شهر ري به اين دادگاه ارسال گرديده چون در زمان تقديم دادخواست اصلي شهر ري جزء حوزه قضايي تهران بوده و به صورت ناحيه دادسراي تهران اداره مي شده و شعبه 74 دادگاه حقوقي 2 تهران در آنجا مستقر بوده و با تشخيص صلاحيت مبادرت به تقديم دادخواست و رسيدگي نموده و انتزاع حوزه قضايي با عنايت به راي وحدت رويه شماره 33-30/03/52 هيات عمومي ديوان عالي كشور از موجبات صدور قرار عدم صلاحيت نمي تواند باشد لذا قرار عدم صلاحيت اين دادگاه به شايستگي رسيدگي در شعبه 5 دادگاه عمومي شهر ري صادر گرديد . راي حضوري است و چون بدين ترتيب اختلاف حاصل شده پرونده جهت حل اختلاف به محاكم تجديد نظر استان تهران ارسال شود .

 

 

 

 

رئيس شعبه 140 دادگاه عمومي تهران  

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image