به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار قبولي تقاضاي اجراي حكم دادگاه خارجي

 

 

قرار قبولي تقاضاي اجراي حكم  دادگاه خارجي    

 

 

بسمه تعالي

 

-          به تاريخ : 18/04/1366

-          كلاسه پرونده : 65/523

-          شماره دادنامه : 148

-          مرجع رسيدگي : شعبه 24 دادگاه حقوقي يك تهران

-          خواهان : شركت ....

-          خواندگان :.....

خواسته : صدور اجراييه و اجراي حكم شماره 270045-9 ژانويه 1985

گردش كار : خواهان دادخواستي به خواسته فوق به طرفيت خوانده به دادگاه هاي يك تهران تقديم داشته كه به اين شعبه ارجاع و پس از ثبت  پرونده به كلاسه فوق و جري تشريفات قانوني و دفتري در موعد فوق العاده داراي شعبه 24 دادگاه حقوقي يك تهران به تصدي دادرسان  امضاء كننده زير تشكيل گرديده ، پس از بررسي پرونده و مشاوره ختم دادرسي را اعلام و به شرح زير مبادرت به صدور راي مي نمايد :

 

 

(راي دادگاه )

اولاً : در مورد تقاضاي وكيل .... بر اجراي حكم شماره 270045-9 ژانويه صادره از ديوان عالي ايالت كاليفرنيا – استان .... عليه آقاي .... معطوفاً به حكم ياد شده آن كه ضميمه لايحه اخير ارسال گريده و عنايتاً به مواد 169 و 173 و 174 قانون اجراي احكام مدني قرار قبولي تقاضا و لازم الاجرا بودن حكم فوق الذكر صادر و اعلام مي گردد ، مقرر مي دارد دفتر نسبت به اجراي حكم به ميزان وجوه مندرج در دستور اجراي وفق مقررات ماده 178 اقدام لازم به عمل آيد ،‌ مستنداً به قسمت اخير ماده 174 قانون اجراي احكام مدني قرار رد تقاضا صادر و اعلام مي گردد . اين قرار ظرف 10 روز پس از ابلاغ قابل تجديد نظر در ديوان عالي كشور مي باشد . (به استناد ماده 12 قانون تشكيل دادگاه هاي حقوقي يك و دو )

ثانياً – در مورد تقاضاي خواهان ... عليه آقاي ... با توجه به اعلام ديگر متقاضي مبني بر درخواست است و محكوم عليه از راي صادره از ديوان عالي  و نظريه فراهم بودن شرايط مندرج در ماده 173 اقدام لازم به عمل آيد .

 

رئيس شعبه 24 دادگاه حقوقي يك تهران  

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image