به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار قبولي دادخواست اعاده دادرسي

 

 

قرار قبولي دادخواست اعاده دادرسي

 

 

بسمه تعالي

 

(قرار دادگاه )

1-   آقاي .... با تقديم دادخواست به طرفيت ... نسبت به حكم شماره .... صادره از اين شعبه تقاضاي اعاده دادرسي نموده و در جهت توجيه تقاضاي خويش ضمن ارائه مداركي از جمله .... اجمالاً توضيح داده است كه .......................................

2-   اين دادگاه ضمن توجه به مواد قانوني تسليم دادخواست اعاده دادرسي و با مدارك ارائه شده و بررسي آنها از جمله ....مورد را مرتبط با بند .... ماده 592 قانون آيين دادرسي مدني (سابق ) تشخيص داده و لذا قرار قبولي دادخواست را براي رسيدگي صادر و اعلام مي دارد و با توجه به مراتب فوق مقرر مي دارد دفتر قرار صادره را در آمار منظور نمايد و ثالثاً پرونده را تجديد كلاسه نموده و سپس با تعيين وقت دادرسي و ارسال نسخه ثاني دادخواست و ضمائم براي خوانده دعوي ، طرفين را براي رسيدگي دعوت نمايد .

 

 

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ......... دادگاه عمومي

 

 

 

 

 

 

توضيح اينكه :

چون قرار صادر شده و درخواست و قبولي دادخواست اعاده دادرسي مورد پذيرش واقع گرديده است ، پرونده بايد جهت رسيدگي ماهيتي به كلاسه جديد ثبت شود . بدين ترتيب :

1-     صدور اين قرار موجب مي شود پرونده مجدداً به جريان افتاده و راي قطعي لازم الاجراء يك بار ديگر مورد رسيدگي قضايي قرار گيرد .

2-     صدور اين قرار مربوط به مقررات شكلي است . ليكن ، با صدور آن ، اجازه ورود به ماهيت فراهم مي شود .

3-     اين قرار قطعي و غير قابل تجديد نظر خواهي است .

4-     اين قرار استثناء بر اصل است كه قانون گذار براي رعايت حقوق احتمالي طرفين براي مرحله بعد از قطعيت حكم پيش بيني كرده است .

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image