به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار كارشناسي (براي تعيين حق كسب ، پيشه و تجارت )

 

 

قرار كارشناسي (براي تعيين حق كسب ، پيشه و تجارت )

 

 

 

بسمه تعالي

 

نظر به اينكه در اين مرحله از دادرسي تعيين ميزان حق كسب / پيشه مستاجر ضرورت دارد و اين امري است كه نياز به آگاهي از نظريه خبره دارد ، لذا قرار ارجاع امر به كارشناس را صادر و اعلام مي دارد تا كارشناس منتخب با ملاحظه محتويات پرونده و دقت در قرار صادره به محل وقوع مورد اجاره مراجعه نموده و آن را از نزديك مورد معاينه قرار داده و سپس با در نظر گرفتن جمع جهات موثر در قضيه از جمله مساحت مورد اجاره و نيز تاسيساتي كه براي استفاده بهتر از آن تعبيه شده ، همچنين قدمت آن و نوع شغلي كه مستاجر در ابتداي برقراري رابطه استيجاري پرداخته و ميزان اجاره بهائي كه در حال حاضر مي پردازد ، نظريه خود را در خصوص ميزان كسب / پيشه تجارت مورد اجاره موضوع دعواي حاضر اعلام دارد .

براي انجام امر كارشناسي از ميان كارشناسان رسمي واجد شرايط صلاحيت استقراع به عمل آمده و در نتيجه آقاي / خانم .... با دستمزد (علي الحساب )... ريال انتخاب گرديده تا ظرف ... ماه نسبت به انجام امر و تسليم نظريه كتبي موجز و مستدل قيام و اقدام نمايد .

با توجه به مراتب فوق مقرر مي دارد دفتر :

1- وقت احتياطي تعيين شود 2- مراتب انتخاب آقاي / خانم ..... به عنوان كارشناس به طرفين دعوي ابلاغ و اخطار شود در صورتي كه جهت ردي وجود دارد ظرف يك هفته كتباً به دادگاه اعلام دارد . در اخطاريه  مدعي اضافه شود مبلغ .... ريال (علي الحساب ) به عنوان دستمزد كارشناس در صندوق دادگستري توديع و قبض آن را با ابطال مبلغ ... ريال بابت تمبر صدور قرار كارشناسي ظرف يك هفته از تاريخ ابلاغ اخطاريه به دفتر دادگاه تسليم نمايد 3- در صورت وصول قبض موصوف به كارشناس منتخب ابلاغ شود چون به عنوان كارشناس در پرونده آقاي / خانم ... عليه آقاي / خانم .... انتخاب شده ، لذا اقتضا دارد نسبت به انجام امر كارشناسي قيام و اقدام نموده و ظرف ... از تاريخ ابلاغ اخطاريه نظريه كتبي خويش را تسليم دادگاه نمايد
 4- در صورت وصول نظريه كارشناس در موعد مقرر مراتب وصول نظريه مزبور به طرفين دعوي
 ابلاغ و اخطار شود با رجوع به دفتر و ملاحظه نظريه در صورتي كه اعتراض دارند ظرف مدت يك هفته از تاريخ رويت اخطاريه كتباً به دادگاه تسليم نمايد 5- در صورت وصول اعتراض قبل از حلول وقت احتياطي پرونده امر به نظر برسد .

 

رئيس شعبه .... دادگاه عمومي ....

 

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image