به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار گزارش اصلاحي به لحاظ حصول سازش بين طرفين دعوي

 

 

قرار گزارش اصلاحي به لحاظ حصول سازش بين طرفين دعوي  

 

 

بسمه تعالي

 

در خصوص دعوي آقاي / خانم .... (خواهان ) به طرفيت خانم / آقاي .... (خوانده ) به خواسته .... نظر به اينكه خواهان و خوانده .... به شرح صورت مجلس مورخ .... ادعاي خود را به اين نحو به سازش خاتمه داده اند . فقط به مبلغ .... ريال مذكور طي 6 قسط به مبلغ .... ريال  از وجه خواسته را به مبلغ .... ريال و سر رسيد اولين قسط به تاريخ ... و بقيه اقساط به ترتيب هر كدام يك ماه بعد از تاريخ مذكور باشد پرداخت گردد . و در صورتي كه خوانده در پرداخت هر يك از اقساط مذكور تعلل و تاخير نموده بقيه اقساط به صورت حال درآمده و قابل وصول از طريق صدور اجرايي باشد . علي هذا دادگاه به استناد مادتين 628و 629 قانون آيين مدني سابق گزارش اصلاحي بر مبناي توافق حاصله صادر و اعلام مي دارد . و مقرر است دفتر گزارش اصلاحي به طرفين ابلاغ گردد . دادگاه با عنايت به مراتب فوق الاشاره و اعلام ختم رسيدگي به شرح آتي مبادرت به صدور گزارش اصلاحي مي نمايد . نظر به توافق حاصله بين خوانده و خواهان به شرح صورت مجلس دادگاه مستنداً به مواد 623،268 و 630 قانون آيين دادرسي مدني سابق دعوي را مختومه به سازش اعلام و گزارش اصلاحي صادره بين طرفين و قائم مقام ايشان قطعي و لازم الاجراء است .

 

 

رئيس / دادرس  شعبه ...... دادگاه عمومي .....  

 

 

 

 

توضيح اينكه :

مواد استنادي براي گزارش اصلاحي عبارت از مواد 623 تا 631 قانون آيين دادرسي مدني سابق و مواد 178 تا 185 قانون آيين دارسي مدني جديد است .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image