به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار معاينه محلي

 

 

قرار معاينه محلي

 

 

 

بسمه تعالي

 

در خصوص دعوي آقاي / خانم .... (خواهان ) به طرفيت آقاي / خانم .... (خوانده ) به خواسته ..... دادگاه با التفات به محتويات پرونده و خواسته وكيل خواهان چون معاينه از محل هاي مورد تصرف مدعي عليه (خوانده ) و چگونگي آنها به نظر دادگاه ضروري مي باشد ، لذا قرار معاينه محلي صادر و اعلام مي گردد ، تا عضو محترم مجري قرار بدواً از محل متنازع فيه بازديد ، چگونگي وضعيت آن را مشروحاً در صورت مجلس منعكس نمايد . مقرر است دفتر جهت اجراي قرار مزبور وقت ديگري تعيين متداعيين دعوت ، در اخطاريه خواهان قيد شود ، تهيه وسيله اجراي قرار به عهده ايشان مي باشد .

 

 

رئيس / دادرس شعبه .... دادگاه عمومي .....

 

 

 

 

توضيح اينكه :

مواد استنادي براي تحقيق و معاينه محلي عبارت است از مواد 426 الي 444 قانون آيين دادرسي مدني سابق بوده است . (مواد 248 تا 256 قانون جديد آ. د . م)

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image