به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار معاينه و تحقيق محلي (تواماً )

 

 

قرار معاينه و تحقيق محلي (تواماً )

 

 

 

بسمه تعالي

 

در خصوص دعوي آقاي / خانم .... (خواهان ) به طرفيت آقاي / خانم .... (خوانده ) به خواسته ..... دادگاه با التفات به محتويات پرونده قرار هاي معاينه و تحقيق محلي تواماً صادر مي نمايد ، تا عضو محترم مجري قرار بدواً از مورد اجاره بازديد معمول و مشهودات خود را در صورت مجلس منعكس نمايد . سپس از گواهان تعرفه (معرفي ) شده خواهان پيرامون چگونگي تصرفات خوانده در مورد اجاره به نحو مقتضي تحقيق ، چنانچه شهود معارضي نيز از جانب خوانده معرفي شود از ايشان نيز اخذ گواهي معمول گردد و دفتر مقرر است وقت ديگري تعيين طرفين دعوت شوند و در اخطاريه خواهان قيد شود ، وسيله اجراي قرار به عهده ايشان مي باشد .

 

 

رئيس / دادرس شعبه .... دادگاه عمومي .....

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image