به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار مهر و موم و تحرير تركه (متوفي )

 

 

 قرار مهر و موم و تحرير تركه (متوفي )

 

 

بسمه تعالي

دادگاه با بررسي محتويات پرونده ختم رسيدگي اعلام و به شرح زير مبادرت به اتخاذ تصميم مي نمايد :

 

(قرار مهر و موم و تحرير تركه)

 

نظر به اينكه فوت مرحوم ... و وراثت خواهان و خواندگان نسبت به متوفي و وجود ماترك با توجه به مندرجات دادنامه حصر وراثت شماره .... صادره از شعبه .... دادگاه .... محرز و محقق است ، علي هذا ، دادگاه مستنداً به مواد 167 ، 174 ، 206، 207  قانون امور حسبي قرار مهر و موم و تحرير تركه مرحوم .... را تواماً صادر و اعلام مي نمايد تا بدواً در قسمت مهر و موم به لحاظ فوريت امر اجرا شود و سپس اقدام لازم نسبت به امر تحرير تركه صورت پذيرد . دفتر مقرر است وقت احتياطي تعيين به خواهان اخطار تا نسبت به پرداخت هزينه نشر آگهي  موضوع ماده 210 قانون امور حسبي  و ارائه قبض مربوط به آن اقدام ثانياً از پرونده بدل تشكيل جهت تعيين عضو محترم قرار به نظر سرپرست مجتمع قضايي .... رسيده النهايه پرونده پس از اجراي مراتب به نظر برسد .

 

 

رئيس / دادرس شعبه..... دادگاه عمومي ........

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image