به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار نيابت قضايي براي انجام استكتاب و ارجاع امر به كارشناسي

 

 

قرار نيابت قضايي براي انجام استكتاب و ارجاع امر به كارشناسي

 

 

بسمه تعالي

 

رياست محترم دادگاه عمومي شهرستان ....

با سلام ،

احتراماً ، نظر به اين كه انجام استكتاب از آقاي / خانم ... و ارجاع امر به كارشناسي جهت تطبيق امضاء مشار اليه با امضاهاي مسلم الصدور وي و اعلام نظر در خصوص سند مدركيه دعوي مطروحه در پرونده كلاسه شماره ..... اين دادگاه لازم و ضروري است . لذا بدينوسيله تفويض اختيار و نيابت قضايي به آن دادگاه محترم ، داده مي شود تا نسبت به دعوت از آقاي / خانم ..... و ارجاع امر به كارشناسي به شرح قرار كارشناسي مورخه .... دستور فرموده . النهايه پس از تكميل مراتب ، امر به اعاده پرونده صادر فرماييد . در ضمن مبلغ .... ريال بابت هزينه كارشناسي توسط خواهان توديع گرديده است كه قبض آن پيوست مي باشد .

 

با تشكر

رئيس / دادرس  شعبه ...... دادگاه عمومي .....  

 

 

 

 

توضيح اينكه :

مواد استنادي براي نيابت قضايي عبارت است از مواد 470 الي 474 قانون آيين دادرسي مدني سابق و مواد 290 الي 294 قانون آيين دادرسي دادگاه هاي مومي و انقلاب در امور مدني مصوب سال 1379 است .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image