به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

مقايسه بين قرار عدم صلاحيت و قرار عدم استماع دعوي

 

 

مقايسه بين قرار عدم صلاحيت و قرار عدم استماع دعوي

 

 

 

 

 

1-   اگر دعوي به طور صحيح مطرح شده باشد ،ولي مرجع اقامه آن اشتباه باشد ، قرار عدم صلاحيت صادر مي شود . در صورتي كه اگر دعوي و مرجع هر دو اشتباه باشد قرار عدم استماع دعوي صادر خواهد شد .

2-   با صدور قرار عدم استماع دعوي ،در مرحله بعدي بايد دعوي مجدداً اقامه شود . و خواهان بايد هزينه ها را بپردازد . در حالي كه ، در قرار عدم صلاحيت پرونده به مرجع صالح ارسال مي شود .

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image