به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه ديگر قرار ارجاع امر به كارشناس

 

 

نمونه ديگر قرار ارجاع امر به كارشناس   

 

 

 

بسمه تعالي

 

(قرار دادگاه )

دادگاه با بررسي مجموع اوراق و مداقه درخواسته خواهان آقاي .... مستنداً به ماده 4 قانون روابط موجر و مستاجر مصوب سال 1356 قرار ارجاع امر به كارشناسي را صادر و اعلام مي گردد تا كارشناس منتخب با مطالعه پرونده و با بررسي و معاينات لازم محلي و در نظر گرفتن وضعيت مورد اجاره و سابقه امر و نوع شغل و اوضاع و احوال قضيه و امثال و اقران و رعايت كليه عوامل موثر ، قدر متيقن ميزان اجاره بهاي عادله به نرخ روز را ظرف يك ماه پس از ابلاغ تعيين و كتباً به استحضار دادگاه برسانند ، دستمزد كارشناس از بين سه نفر از كارشناسان رسمي دادگستري آقايان ..... و..... و..... استقراع به عمل آمده ، در نتيجه چون قرعه به نام آقاي .... اصابت نموده است ، نامبرده به اين سمت انتخاب گرديده مقرر مي دارد : دفتر ، به خواهان اخطار شود ، دستمزد كارشناسي را ايداع و قبض سپرده را ضميمه پرونده نمايد ، به لحاظ جلوگيري از اطاله دادرسي ، وقت مراجعه تعيين ، با پرداخت هزينه كارشناسي و وصول اخطاريه و با انقضاء وقت پرونده به نظر برسد . ضمناً خواهان به صورت جلسه انتخاب كارشناس تمبر قانوني الصاق نمايد .

 

 

 

رئيس شعبه .... دادگاه عمومي ....

 

 

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image