به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه ديگر قرار تامين خواسته به استناد اسناد تجاري

 

 

نمونه ديگر قرار تامين خواسته به استناد اسناد تجاري

 

 

 

بسمه تعالي

(قرار دادگاه )

در خصوص درخواست خواهان مبني بر صدور قرار تامين خواسته بابت ... فقره  سفته واخواست شده ، دادگاه نظر به محتويات پرونده و مستندات ابرازي از ناحيه خواهان مستنداً به مواد 292 و 309 قانون تجارت قرار تامين خواسته و توقيف معادل .... ريال از اموال بلا معارض ... تا پايان دادرسي و صدور حكم صادر و اعلام مي نمايد . قرار پس از ابلاغ اجرا و قابل اعتراض در اين دادگاه است .

 

 

رئيس شعبه سوم دادگاه عمومي تهران

 

 

 

 

قرار تامين خواسته :

1-     وثيقه مطمئني براي استيفاء حق خواهان براي بعد از صدور حكم است.

2-     ناظر به مقررات شكلي است

3-     صدور يا عدم صدور آن تاثيري در ماهيت دعوي ندارد .

4-     ممكن است قبل يا در اثناء يا حتي بعد از دادرسي درخواست شود .

5-     بعضاً به منزله اعتباري است كه قانون گذار براي اوراق تجاري قائل شده است .

6-     ظرف 10 روز قابل اعتراض است .

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image