به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه ديگر قرار تامين خواسته به استناد اسناد عادي

 

 

نمونه ديگر قرار تامين خواسته به استناد اسناد عادي

 

 

 

بسمه تعالي

در خصوص دعوي آقاي / خانم ... (خواهان ) به طرفيت آقاي / خانم ... (خوانده ) به خواسته ...نظر به اين كه خواهان به استناد رونوشت اسناد عادي به مبلغ ... ريال تامين خواسته را تقاضا نموده و طبق دستور دادگاه به مبلغ ... ريال به عنوان خسارت احتمالي خوانده در صندوق دادگستري سپرده و قبض مربوط شماره ... پيوست پرونده مي باشد . لذا به تجويز بند 2 ماده 225 قانون آيين دادرسي مدني سابق قرار تامين و توقيف معادل مبلغ ... ريال  از اموال خوانده صادر و اعلام مي شود . اين قرار بر طبق مادتين 225و 226 قانون آيين دادرسي مدني سابق  در ظرف مدت 10 روز از تاريخ ابلاغ به خوانده قابل اعتراض در اين دادگاه
مي باشد و پس از ابلاغ قابل اجرا مي باشد .

 

رئيس/ دادرس شعبه.... دادگاه عمومي.....

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image