به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه ديگر قرار تامين دليل با جلب نظر كارشناس

 

 

نمونه ديگر قرار تامين دليل با جلب نظر كارشناس

 

 

بسمه تعالي

 

پرونده در وقت فوق العاده دادگاه تحت نظر قرار گرفت ، با بررسي آن به شرح ذيل مبادرت به صدور قرار مي گردد .

 

(قرار دادگاه )

 

مستنداً به مواد 315 و 319 قانون آيين دادرسي مدني سابق قرار تامين دلايل خواهان صادر و اعلام مي گردد تا متصدي اجراي آن با مطالعه پرونده و مراجعه به محل نسبت به انجام و اجراي قرار با توجه به درخواست خواهان اقدام كند .

همچنين ، آقاي مهندس ..... با حق الزحمه ..... ريال به عنوان كارشناس امر تعيين تا در معيت متصدي اجراي قرار با مطالعه پرونده و معاينه محل نسبت به ارزيابي كارهاي انجام شده يا خسارت وارده يا .... اقدام نمايد . پرداخت حق الزحمه كارشناس با خواهان است .

 

 

رئيس شعبه 26 دادگاه حقوقي 2 تهران

 

 

 

 

توضيح اينكه :

اگر كارشناس در تامين دليل تقاضا نشده باشد ، اين قسمت در قرار درج نمي شود .

در حال حاضر ، به جاي مواد 315 تا 322 قانون آيين دادرسي مدني سابق ، مواد 149 تا 155 قانون آيين دادرسي دادگاه هاي عمومي و انقلاب در امور مدني مصوب سال 1379 طي مبحث اول از فصل هفتم باب اول تحت عنوان (تامين دليل ) جايگزين شده است . ضمن اينكه ، ماده 317 هم حذف گرديده است .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image