به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه ديگر قرار رد دادخواست جلب ثالث

 

 

نمونه ديگر قرار رد دادخواست جلب ثالث

 

 

 

 

 

(قرار دادگاه )

در خصوص دادخواست جلب ثالث مطروح از جانب آقاي ...... خواهان / خوانده پرونده مربوط  به دعواي اصلي كلاسه .... اين شعبه  نظر به اين كه مطابق ماده 276 قانون آيين دادرسي مدني (سابق ) موعد قانوني تسليم دادخواست حداكثر سه روز  پس از جلسه اول دادرسي است و در دعواي حاضر جلسه اول در تاريخ .... تشكيل شده حال آن كه دادخواست جلب ثالث در تاريخ ..... و خارج از موعد ثبت دفتر .... شعبه گرديده ، لذا  قرار رد دادخواست صادر و اعلام مي گردد . قرار صادره همراه با راي راجع به دعواي اصلي ظرف بيست روز قابل تحديد نظر در دادگاه تجديد نظر استان است .

 

 

 

 

رئيس / شعبه ..... دادگاه عمومي

 

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image