به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه قرار رد درخواست تجديد نظر خواهي به لحاظ پايين بودن ميزان خواسته

 

 

نمونه قرار رد درخواست تجديد نظر خواهي به لحاظ پايين بودن ميزان خواسته

 

 

 

بسمه تعالي

 

 

-          شماره و تاريخ دادنامه 504-29/07/74

-          كلاسه پرونده : 2/178-74 تجديد نظر كيفري

-          مرجع رسيدگي : شعبه دوم  دادگاه تجديد نظر استان سمنان  

-          تجديدنظر خواه : آقاي ....

-          تجديد نظر خوانده : آقاي .....

-          موضوع : تجديد نظر از راي شماره 288-20/06/74 دادگاه عمومي مهدي شهر

 

 

(راي دادگاه )

در خصوص تجديد نظر خواهي آقاي ... به طرفيت .... آقاي ...... نسبت به دادنامه شماره 288- 30/06/74 دادگاه عمومي بخش مهدي شهر كه به موجب آن محكوم به پرداخت پانصد و پنجاه هزار ريال از بابت اصل خواسته و مبلغ 2450 ريال از بابت هزينه دادرسي در حق تجديد نظر خوانده گرديده است . چون ميزان خواسته بدوي هفتصد و نود هزار ريال بوده كه مستنداً به بند 6 ماده 19 قانون تشكيل دادگاه هاي عمومي و انقلاب حكم صادره قطعي و غير قابل تجديد نظر است ، لذا ، قرار رد درخواست تجديد نظر خوانده صادر و اعلام مي شود و حكم قطعي است .

 

 

 

 

رئيس شعبه دوم دادگاه تجديد نظر استان سمنان                                                مستشار دادگاه

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image