به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار ابطال دادخواست طلاق به لحاظ استرداد دادخواست توسط خواهان

 

 

قرار ابطال دادخواست طلاق به لحاظ استرداد دادخواست توسط خواهان

 

 

 

بسمه تعالي

 

به تاريخ ....

پرونده كلاسه .....

شماره دادنامه :....

مرجع رسيدگي :شعبه .... دادگاه عمومي (خانواده )....

خواهان : .....

خوانده :.....

خواسته :صدور حكم طلاق

گردش كار : خواهان دادخواستي به خواسته فوق به طرفيت خوانده فوق تقديم داشته كه پس از ارجاع به اين شعبه و ثبت به كلاسه فوق و جري تشريفات قانوني در وقت فوق العاده / مقرر دادگاه به تصدي امضاء كننده ذيل تشكيل است و و با توجه به محتويات پرونده ختم رسيدگي را اعلام و به شرح آتي مبادرت به صدور راي مي نمايد .

 

(راي دادگاه )

 

در خصوص دادخواست خواهان آقاي / خانم .... به طرفيت خوانده آقاي / خانم .... به خواسته صدور حكم طلاق ، نظر به اينكه خواهان به شرح لايحه تقديمي كه به شماره ... مورخ ... ثبت دفتر دادگاه گرديده ، دادخواست خود را استرداد نموده است ، لذا مستنداً به ماده 123 از قانون آيين دادرسي مدني سابق ناظر به ماده 151 از همان قانون قرار ابطال دادخواست تقديمي خواهان صادر و اعلام مي گردد .

 

 

رئيس / دادرس شعبه ... دادگاه عمومي (خانواده ).....

 

 

 

 

در حال حاضر ، بند الف ماده 107 قانون جديد آيين دادرسي مدني جايگزين ماده 123 قبلي شده است .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image