به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار ارجاع امر به داوري (در مورد طلاق )

 

 

قرار ارجاع امر به داوري (در مورد طلاق )

 

 

 

بسمه تعالي

 

 

نظر به اينكه زوج آقاي .... اصرار به طلاق زوجه خانم ..... دارد و وبا مساعي دادگاه براي انصراف
 مشار اليه از طلاق موثر واقع نشده است . زوجه نيز راضي به طلاق نيست ، لهذا مستنداً به تبصره 2 ذيل ماده 3 قانون تشكيل دادگاه هاي مدني خاص  قرار ارجاع امر به داوري صادر و اعلام مي گردد . تا داوران سعي در سازش و اصلاح ذات البين نموده و  حداكثر ظرف مدت يك ماه نظريه خود را به دادگاه اعلام دارند . مقرر است دفتر وقت احتياطي تعيين به زوجين اخطار تا ظرف مدت يك هفته پس از ابلاغ هر كدام يك نفر از بستگان خود را كه داراي شرايط داوري مي باشند را انتخاب و قبولي كتبي آنان را با تعيين ارزش و مشخصات كامل به دفتر دادگاه تسليم نمايند . در اخطاريه زوج قيد شود ، عدم معرفي داور به منزله انصراف از طلاق تلقي و پرونده مختومه خواهد شد . در اخطاريه زوجه قيد گردد ، عدم معرفي داور خود در مهلت مقرره به تقاضاي زوج داور تعيين و دستمزد ايشان از حقوق واجبه مشار اليها كسر  پرداخت خواهد شد .

 

 

رئيس / دادرس شعبه ......دادگاه عمومي ..........

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image