به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار رسيدگي توامان

 

 

قرار رسيدگي توامان

 

 

 

بسمه تعالي

 

(قرار دادگاه )

 

در خصوص دعوي آقاي / خانم .... عليه آقاي / خانم ... دائر بر حضانت فرزند پسر / دختر ... ساله به نام .... نظر به اين كه پرونده ديگري بين طرفين در شعبه 106 دادگاه مدني خاص (خانواده ) تحت كلاسه .... مطرح رسيدگي است ، و با توجه به وحدت منشاء و ضرورت رسيدگي توامان به منظور جلوگيري از صدور آراء متهافت و متناقض و همچنين تسهيل در امر رسيدگي دادگاه قرار عدم رسيدگي خود (به لحاظ سبق ارجاع پرونده شعبه 106 دادگاه مدني خاص ) به اعتبار رسيدگي شعبه ياد شده صادر و اعلام مي نمايد .

مقرر است دفتر – پرونده از آمار كسر و به مرجع فوق الذكر جهت رسيدگي توامان  ارسال گردد .

 

 

رئيس شعبه 120 دادگاه مدني خاص (خانواده )تهران

 

 

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image