به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

قرار عدم صلاحيت ماده 21 قانون آيين دادرسي مدني

 

 

قرار عدم صلاحيت ماده 21 قانون آيين دادرسي مدني

 

 

 

بسمه تعالي

 

به تاريخ .... در وقت .... دادگاه عمومي شعبه .... شهرستان .... به تصدي امضاء كننده زير تشكيل است . پرونده كلاسه .... تحت نظر است .

دادگاه با ملاحظه اوراق و محتويات پرونده با اعلام ختم رسيدگي به شرح آتي مبادرت به صدور قرار مي نمايد :

 

(راي دادگاه )

 

در خصوص دعوي خواهان آقاي / خانم .... به طرفيت خوانده آقاي / خانم .... به خواسته .... به توجه به لايحه تقديمي خواهان كه محل اقامت خوانده را شهرستان .... اعلام نموده و لايحه مذكور به شماره ..... تاريخ .... ثبت دفتر دادگاه گرديده است . مستنداً به ماده 21 قانون آيين دادرسي مدني سابق مصوب سال 1381 قرار عدم صلاحيت دادگستري شهرستان .... صادر و اعلام مي گردد .

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ... دادگاه عمومي .....

 

 

 

 

با تصويب قانون آيين دادرسي دادگاه هاي عمومي و انقلاب در امور مدني در سال 1379، ماده 11 جديد جايگزين ماده 21 قبلي شده است .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image