به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

نمونه قرار تامين مهريه ( توقيف اموال خوانده به ميزان مهريه )

 

 

نمونه قرار تامين مهريه ( توقيف اموال خوانده به ميزان مهريه )

 

 

 

بسمه تعالي

 

(قرار دادگاه)

 

در خصوص ادعاي خانم .... به طرفيت آقاي ... به خواسته صدور قرار تامين و توقيف اموال خوانده به ميزان مهريه اي كه در قبال نكاحيه ذكر شده است پس از رويت اصل سند ازدواج مشاهده مي نمايد كه در صفحه پنجم در ستون مربوطه به مهريه مرقوم شده است كه تعداد دويست عدد سكه طلاي يك بهار آزادي بر ذمه زوج ديني است كه عند المطالبه تسليم به زوجه نمايد و بنا به مراتب دادگاه قرار تامين و توقيف اموال خوانده را به ميزان فوق الذكر صادر و اعلام مي دارد . ابتدا اين قرار مستنداً به ماده 236 قانون آيين دادرسي مدني سابق اجرا و سپس به خوانده ابلاغ مي شود .

 

 

 

رئيس / دادرس شعبه ......دادگاه عمومي .....

 

 

 

 

با تصويب قانون آيين دادرسي مدني جديد در سال 1379، مواد 149 و 152 فعلي جايگزين مواد
315 و 319 قبلي  شده اند .

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image